search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars X3002EU Īpaši mīksta plīša mikrošķiedras mazgāšanas cimds vislabākajai auto mazgāšanas veiktspējai (USA)

Meguiars X3002EU Īpaši mīksta plīša mikrošķiedras mazgāšanas cimds vislabākajai auto mazgāšanas veiktspējai (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

15.65


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: X3002EU

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

 

Produkta īpašības un pielietojums:

https://www.youtube.com/watch?v=MDlKr8JfW9M

  • MĪKSTS - Ļoti mīksts, dziļš kaudze un pilnīgi bez pūka
  • 20x25cm izmērs
  • MAZGĀJAMS - Var mazgāt un atkārtoti izmantot vairākas reizes
  • MAIGA - nodrošina maigu mazgāšanas darbību
  • Ar ērtu aproci  un mīkstu iekšējo oderi


Mikrošķiedra paceļ un notver netīrumus un netīrumus, lai iegūtu izcilu, bez virpuļiem apdari - uzreiz atjauno jūsu izstādes automašīnas perfekto apdari
Meguiar X3002EU mikrošķiedras mazgāšanas mezgls ļauj mazgāt bez virpuļiem, vienlaikus paceļot un notverot netīrumus. Ērta aproce un mīksta iekšējā odere padara šo mazgāšanas dūraiņu par patīkamu lietošanu. Šis īpaši biezais dūraiņš mazgāšanas šķīdumā spēj absorbēt pat desmit reizes lielāku par savu svaru, nodrošinot galīgo apdari uz visām automašīnu virsmām. Tur vairāk putu nekā citi mazgāšanas dūraiņi. Mazgājams, atkārtoti lietojams, ilgstošs, izturīgs dizains. Šis Mitt ir veidots tā, lai tas būtu izturīgs, nepieļaujiet lētu imitāciju.

Ražotāja kods:

X3002EU

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]