search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars C2100 Detailing māls (200g) Aggressive Novērš virsmas defektus un atjaunoar Spīdošu finišu (USA)

Meguiars C2100 Detailing māls (200g) Aggressive Novērš virsmas defektus un atjaunoar Spīdošu finišu (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

46.95


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 18:15
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: C2100

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Produkta īpašības un pielietojums:

Video saite: https://www.youtube.com/watch?v=0pMQr5AhQdw

Par šo preci

 • ĀTRA AUTOMAŠĪNAS MĒLOŠANA: Ātri un viegli noņem spītīgus vai stipri sasietus virsmas piesārņotājus, tostarp pārmērīgu izsmidzināšanu, kļūdu atkritumus, ceļa darvu, sliežu putekļus un saldūdens plankumus.
 • SPOGUĻA LĪDZĪGA APDARE: atjauno gludu, stiklam līdzīgu apdari
 • LIETOŠANA UZ UZTICĪBU: Pilnīgi nenoberzoša un droša uz caurspīdīgas krāsas un vienpakāpes krāsām
 • DAŽĀDI: Droša un efektīva uz daudzām virsmām, ieskaitot krāsu, stiklu, metālu un plastmasu
 • IDEĀLA LIETOŠANA: Vislabāk darbojas, ja virsma vispirms tiek ieeļļota ar M34 Mirror Glaze Final Inspection (droša virsbūves veikšanai) vai ar D155 Last Touch Spray Detailer, kas atšķaidīta 1: 1, pēc tam viegli berzējot, līdz spogulis kļūst gluds.
 • Notīriet noturīgos piesārņotājus ar Meguiar’s Clay
 • Meguiar’s C2100 Mirror Glaze Aggressive Professional Detailing Clay, gatavojoties transportlīdzekļa pulēšanai un vaskošanai, droši un viegli noņem noturīgus piesārņotājus. Ja pēc mazgāšanas un žāvēšanas jūs ar roku pabraucat pāri krāsai un pēc pieskāriena tas šķiet raupjš, tas norāda, ka jūsu krāsā ir piesārņoti piesārņojumi. Šis agresīvais profesionālais detalizācijas māls nav pilnīgi abrazīvs, nāk ar 200 gramiem māla un nāk atkārtoti lietojamā traukā, lai māls būtu svaigs.
 • Ideāli piemērots lietošanai ar Meguiar’s M34 Mirror Glaze Final Inspection vai Meguiar’s D155 Last Touch Spray Detailer, kas atšķaidīts ar 1: 1 kā smērvielu. Ātri un uzmanīgi noņemiet spītīgo pārmērīgu izsmidzināšanu, kļūdu atkritumus, koku sulas miglu, ceļa darvu un citus virsmas piesārņotājus, vienlaikus atjaunojot “gluda kā stikla” apdari. Drošs un efektīvs uz caurspīdīgas krāsas un vienpakāpes krāsas, un to var izmantot arī uz citām virsmām, piemēram, stikla, metāla un gludām plastmasas virsmām.

Kā izmantot Meguiar’s detailing clay

 • Pēc tam, kad esat noteicis, ka ir nepieciešama māla stieņu sistēma, mazgājiet savu automašīnu ar līdzsvarotu pH mazgāšanas līdzekli, piemēram, Meguiar’s Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner.
 • Nolauziet māla gabalu un izlīdziniet to plaukstas lielumā.
 • Miglas Meguiar’s M34 Mirror Glaze galīgā pārbaude bagātīgi uz jūsu automašīnas krāsas daļu. Tas ļaus māla joslai vienmērīgi slīdēt pa krāsu.
 • Uzlieciet saplacināto māla stieni uz krāsas un ar nelielu spiedienu uz priekšu un atpakaļ kustiniet to pa izsmidzināto daļu. Strādājot, jūs uzreiz sajutīsit atšķirību.
 • Pabeidzot sadaļu, noslaukiet papildu galīgo pārbaudi ar augstākās klases mikrošķiedras dvieli, piemēram, Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieļiem. Turpiniet darbu šādās sadaļās virs krāsotajām virsmām. Pārliecinieties, ka māli ir salocīti un mīcīti uz tā, lai to atsvaidzinātu.
 • Pēc tam pirms vaska uzklāšanas noteikti noņemiet defektus zem virsmas un pēc nepieciešamības pulējiet.

Kas ir māls?

Māls bieži tiek uzskatīts par sarežģītu procesu, kas jāveic tikai apmācītiem speciālistiem; bet gluži pretēji - tas ir ļoti vienkāršs un viegls process.

Māla lietošana ļauj ātri un droši noņemt koku sulas, ceļa darvu un pat krāsas pārmērīgu izsmidzināšanu no jūsu transportlīdzekļa krāsotajām virsmām. Tas atstās virsmu, kas ir pilnīgi bez piesārņotājiem un gluda, pieskaroties.

Ražotāja kods:

C2100

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]